Taneční klub Kocour Modroočko

Dopisy Ježíškovi zahájila Helena Vondráčková

oficiální web Nadace Naše dítě26. 11. 2007
Ve čtvrtek 22. listopadu byla v Praze v Europark Shopping Centru zahájena předvánoční charitativní akce s názvem Dopisy Ježíškovi. V rámci programu slavnostního zahájení se o skvělé taneční vystoupení postaraly talentované děti z dětského domova Býchory, které sklidily zasloužený potlesk a obdiv všech přítomných.Tleskaly jim také zpěvačka Helena Vondráčková, která je patronkou Nadace Naše dítě a ředitelka nadace paní Ing. Zuzana Baudyšová.

Při slavnostním zahájení se konala také autogramiáda Heleny Vondráčkové. „Osobně jsem prožila krásné dětství, na které ráda vzpomínám a považuji dětství za důležitý základ pro celý život. Radost dětí je pro mě velkým potěšením. Budu moc ráda a pevně v to doufám, že se najde hodně dobrých a hodných lidí, kteří odpoví na Dopisy Ježíškovi, které napsaly děti z dětských domovů. Díky všem, kteří splní jejich vánoční přání i letos,“ říká patronka Nadace Naše dítě Helena Vondráčková.

Dopisy Ježíškovi - jedná se o způsob, jak můžete darovat dětem z dětských domovů konkrétní vánoční dárky, které si děti přejí. Akce se koná od 22. listopadu do 16. prosince 2007 v Europarku Shopping Center - Praha Štěrboholy. Následně jsou dárky zabaleny a dovezeny dětem tak, aby je na Štědrý den nalezly pod vánočním stromkem. Některá dětská přání byla splněna již krátce po zahájení akce. V pasáži obchodního centra naleznete v termínu konání akce tabuli s fotografiemi dětí a jejich vánočními sny adresovanými Ježíškovi.

Prostřednictvím Dopisů Ježíškovi můžete splnit vánoční přání téměř 500 dětí z desíti dětských domovů po celé České republice.

Originál článku najdete na oficiálních stránkách Nadace Naše dítě.

foto k článku
Související akce v galerii: Dopisy Ježíškovi - Europark
Nadace Naše dítě

HOME PAGE © Gorge 2006 - 2008 Optimalizováno pro rozlišení 1024 x 768 *


optimalizace PageRank.cz